Nawigacja
Kadra pedagogiczna

 

Lp.

IMI─ś I NAZWISKO NAUCZYCIELA

PROWADZONE ZAJ─śCIA

1

Zygmunt Aleksandrowicz

DYREKTOR

2

Anna Szczypińska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
Wychowawca kl. I

3

Maria Zarzyńska

WICEDYREKTOR
NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
Wychowawca kl. II

4

Teresa Załęska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE
Wychowawca kl. III

5

Agnieszka D─ůbrowska

J─śZYK POLSKI

Wychowawca kl. IV

6

Ewa Urbańska

W-F
Wychowawca kl. VI

ŚWIETLICA

7

Józef Jatkowski

HISTORIA
WOS

ŚWIETLICA

8

Urszula Drzewaszewska

PEDAGOG SZKOLNY

9

Aneta Zió┼ékowska

J─śZYK ANGIELSKI

10

Sławomira Czerniakowska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Wychowawca kl. 0

11

Barbara Łubek

ZAJ─śCIA TECHNICZNE
GEOGRAFIA
ŚWIETLICA

12

Dariusz Biesalski

W-F

13

Alicja Kozaczy┼äska  

J─śZYK POLSKI

Wychowawca kl. IIIB

14

Katarzyna Rajewska

MATEMATYKA

WYCHOWAWCA KL. V

15

Małgorzata Jakubowska

CHEMIA
FIZYKA
MATEMTYKA
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Wychowawca kl. IIIA

16

Anna Zió┼éek

WD┼╗
NAUCZANIE POCZ─äTKOWE
BIOLOGIA
ŚWIETLICA

17

ks. Ireneusz Macek

RELIGIA

18

Małgorzata Warzyńska

LOGOPEDA

19

Anna Kucicka

INFORMATYKA
ZAJ─śCIA KOMPUTEROWE
MATEMATYKA
Wychowawca kl.VIII

20

Anna Morawska

PLASTYKA

ZAJ─śCIA REWALIDACYJNE

Wychowawca kl. VII

21

Roman Skowyrski

MUZYKA

22

Patrycja Grywińska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

WYCHOWAWCA KL. 0

23

Barbara Dobczyńska

PRZYRODA

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

24

Bartosz Felczak

ŚWIETLICA

25

Ilona Podgórska

URLOP

26

Jacek Kaczorowski

J─śZYK ANGIELSKI

27

Ewa Dobczyńska

J─śZYK ROSYJSKI

28

Anna Duczman

RELIGIA

29 Marzena Bauman ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
30 Grażyna Mazurek ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY



Czas ucieka

Warto zobaczy─ç
Najsmaczniejsza krem├│wka- konkurs
Najsmaczniejsza krem├│wka- konkurs
Klasa II w Go┼Ťci┼äcu Wiecha
Klasa II w Go┼Ťci┼äcu Wiecha
Wiecz├│r filmowy maj 2019
Wiecz├│r filmowy maj 2019
Tenis stołowy- etap rejonowy maj 2019
Tenis stołowy- etap rejonowy maj 2019
Ciechocinek- wycieczka z wolontariatu
Ciechocinek- wycieczka z wolontariatu
Atom├│wki- prezentacja w wykonaniu 8 klasy
Atom├│wki- prezentacja w wykonaniu 8 klasy
Nagrody w konkursie na palm─Ö wielkanocn─ů (2019)
Nagrody w konkursie na palm─Ö wielkanocn─ů (2019)
Konkurs Ortograficzny "O pi├│ro w├│jta" IX edycja
Konkurs Ortograficzny "O pi├│ro w├│jta" IX edycja
Wyjazdy na basen
Wyjazdy na basen
Tenis stołowy- Siedlin 10.05.2019r.
Tenis stołowy- Siedlin 10.05.2019r.
Sprz─ůtanie ┼Ťwiata 2019- grupa 5 i 6 latk├│w
Sprz─ůtanie ┼Ťwiata 2019- grupa 5 i 6 latk├│w
Wycieczka do Karpacza- kwiecień 2019r.
Wycieczka do Karpacza- kwiecień 2019r.
K─ůcik wiosenny u pi─Öciolatk├│w
K─ůcik wiosenny u pi─Öciolatk├│w
Płock (teatr, zala zabaw)- wycieczka 5 i 6-latków
Płock (teatr, zala zabaw)- wycieczka 5 i 6-latków
Turniej w ringo- marzec 2019
Turniej w ringo- marzec 2019
WI─śCEJ
Album├│w Galerii